Skype nastava i konzultacije

online_tecajeviČesto ste spriječeni dolaziti redovito na nastavu zbog poslovnih i privatnih obaveza?
Termini održavanja nastave stranih jezika Vam ne odgovaraju?
Ne da Vam se voziti s drugog kraja grada?
Voljeli biste učiti strani jezik vlastitim tempom i u udobnosti svog naslonjača?

Smart škola stranih jezika nudi Vam mogućnost pohađanja tečajeva i održavanja konzultacija putem Skypea, a Vi birate želite li nastavu putem zvuka ili zvuka i slike.

Sve što trebate za nastavu brza je i kvalitetna internetska veza, slušalice i mikrofon (headset), web kamera (ovisno o želji i dogovoru), Skype program koji možete naći na internetskoj stranici www.skype.com i besplatno instalirati te naravno, volja i motivacija za učenje uz pomoć suvremenih tehnoloških pomagala.

Ako ste i dalje sumnjičavi kako to izgleda, slobodno nas kontaktirajte i isprobajte demo sat u trajanju od 20 minuta te upoznajte sve dodatne mogućnosti koje Vam nudi svjetski popularan program za komunikaciju putem interneta.

Prednosti su mnogobrojne, a ovdje Vam donosimo samo neke od njih:

• termini i tempo prilagođavaju se Vama
  • ušteda vremena i živaca
  • bilježi se sve što odradite s profesorom pa se uvijek možete vratiti nakon sata i ponovno proći kroz objašnjenja i primjere svog profesora
  • mogućnost prijenosa dokumenata (zadataka, primjera, korisnih savjeta) i dijeljenja ekrana (vidite isto što i profesor)
  • suvremen način učenja
  • slušate i vidite profesora kao i u učionici…

Cijena sata za djecu i odrasle polaznike već od 160,00 kn!