Arhiva događanja

5.Ljuba Anić – 50% popust na tečaj stranog jezika

Projekcija španjolskog filma

Studeni 2010.

Polaznici tečaja španjolskog jezika na projekciji španjolskog filma ”Sin nombre” u KIC-u.

OUP konferencija

Prosinac 2010.

Naše profesorice engleskog jezika Ljiljana i Jasna nisu propustile zanimljivu konferenciju koju je organizirao Oxford University press

Božićni party

Prosinac 2010.

Patry je bio prava prilika da proslavimo u velikom stilu naših 5 godina, a podijelili smo i vrijedne nagrade koje su osvojili naši Facebook prijatelji

Engleska grupa u božićnom raspoloženju

Prosinac 2010.

Profesorica Jasna nije mogla odoljeti Božićnom ugođaju pa je svoje polaznike odvela na jednu ‘terensku’ nastavu uz kuhano vino..u opuštenoj atmosferi je lakše učiti 🙂

Škola Smart na Cvjetnom trgu

Svibanj, 2008:

I ove smo godine iskoristili mogućnost koju nam pruža naš predivan grad te na Cvjetnom trgu postavili štand škole. Priliku smo iskoristili kako bismo kroz razgovor zainteresiranim prolaznicima malo pobliže opisali naš način rada i našu najnoviju ponudu. Naravno, uz nezaobilazno dijeljenje balona, bombona i reklamnih materijala. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su nam pomogli i svima koji su nas posjetili. Nadamo se ponoviti isto u rujnu, a svakako i u svibnju 2009. godine. Ako ne prije, vidimo se tamo!